Amronet.pl najbardziej popularnym kantorem internetowym

Kantor Amronet.pl uzyskał I miejsce w czternastej edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności marek i usług w kategorii kantory internetowe. Złoty Laur Konsumenta 2018 jest potwierdzeniem najwyższego poziomu świadczonych usług na rzecz klientów.

1O mocnych stronach kantorów internetowych prowadzonych przez firmę Payholding.com rozmawiamy z jej prezesem Sławomirem Kowalem

– Panie Prezesie, dla firmy to ogromne wyróżnienie, zwłaszcza że o wynikach popularności decydowali wyłącznie klienci kantorów internetowych.
– To dla nas kolejny już powód do dalszego doskonalenia naszych produktów. Dziękuję wszystkim, którzy oddali na nas głosy. Pytanie zadane respondentom brzmiało: „Który kantor internetowy uważa Pan/Pani za najlepszy i poleca innym?”. Ponad jedną czwartą głosów oddano na Amronet.pl (26%). Drugi nasz kantor GieldaWalut.com zajął w tym plebiscycie czwartą lokatę (12% głosów). Nasze kantory znalazły się przed markami, które na tym rynku funkcjonują od wielu lat. W portfolio firmy jest jeszcze najnowsze nasze dziecko PlusKantor.pl.
– Czym Pan tłumaczy, że klienci ocenili Wasze kantory lepiej od znanych marek na rynku kantorów internetowych?
– Jest wiele czynników, które o tym zdecydowały. Najważniejsze z nich to: obsługa klienta, zastosowanie najnowocześniejszych technologii oraz ciągłe innowacje, które ułatwiają klientom korzystanie z naszych usług. Tworząc firmę Payholding, postanowiliśmy zainwestować w taki model biznesowy, który w jak największym stopniu wykorzysta najnowsze technologie. Tym rozwiązaniem jest FinTech (financial technology).
FT wykorzystuje nowoczesne technologie cyfrowe dla zaspokojenia potrzeb finansowych klientów poprzez tworzenie nowych produktów lub sposobów ich dystrybucji.
Jesteśmy na rynku od niedawna i jestem przekonany, że pod względem technologicznym wszystkie nasze kantory internetowe Amronet.pl, GieldaWalut.com oraz PlusKantor.pl są najbardziej zaawansowane. Dziś od tej technologii nie ma już odwrotu, bo FinTech dla bankowości jest tym, czym kiedyś e-mail dla tradycyjnej poczty. Kolejną naszą mocną stroną są przelewy zagraniczne na cały świat oraz realizacja transakcji do wszystkich banków na świecie. Jest jeszcze jeden element, na który klienci zwracają dużą uwagę. Jest to bezpieczeństwo danych i pewność transakcji. Bardzo dbamy o to, aby zarówno transakcje, jak i dane osobowe naszych klientów były bezpieczne. Gwarantujemy, że informacje nie zostaną ujawnione innym osobom i firmom. Zgodnie z obowiązującą ustawą, zgłaszamy je do ogólnokrajowego rejestru zbioru danych osobowych, przy czym każdy z klientów ma wgląd do swoich danych, możliwość ich modyfikacji oraz usunięcia. Ich skuteczną ochronę zapewnia szyfrowane łącze, opatrzone certyfikatem SSL EV.
Dodatkowo dla podwyższenia poziomu nienaruszalności danych wprowadziliśmy limit czasowy każdej sesji. Od momentu zalogowania się wynosi on 15 minut.
– Dziękujemy za rozmowę.

Może Ci się również spodoba