EXPANDER – Inwestycja w jakość procentuje

Od 15 lat jesteśmy liderem na rynku niezależnego doradztwa finansowego w Polsce. Wysokie kwalifikacje i profesjonalizm Doradców Expandera pozwoliły w tym czasie pomóc tysiącom Polaków w określaniu ich potrzeb finansowych, wyborze najkorzystniejszych ofert oraz relacjach z instytucjami bankowymi. Misją i celem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług na każdym etapie życia – doradzamy w wyborze produktów umożliwiających oszczędzanie na przyszłość dzieci, wspieramy rodziny podczas poszukiwania kredytów hipotecznych oraz pomagamy w tworzeniu zabezpieczenia finansowego z myślą o przyszłej emeryturze. W ofercie Expandera znajdują się autorskie produkty inwestycyjne, tworzone wraz z renomowanymi instytucjami finansowymi. Ciągle rozwijana jest linia produktów ubezpieczeniowych i tych przeznaczonych dla klientów biznesowych.

6

Wyróżnienie Laurem Klienta jest ukoronowaniem wysiłków, jakie poczyniliśmy w całym 2015 roku. Między innymi ustanowiliśmy nowe rekordy sprzedaży w całej 15-letniej historii firmy aż w trzech kategoriach produktowych. Najważniejszy z nich to blisko 4,6 mld zł osiągniętego wolumenu kredytów hipotecznych. Oprócz tego w 2015 r. za naszym pośrednictwem Polacy zaciągnęli blisko 406 mln zł kredytów gotówkowych oraz zakupili produkty ubezpieczeniowe o wartości ponad 5,6 mln zł. Ten wspólny sukces w pierwszej kolejności jest zasługą naszych Doradców, którzy w swojej codziennej pracy z klientami prezentują najwyższe standardy obsługi połączone z doświadczeniem, profesjonalizmem i wiedzą.
Firma stale się rozwija, dopasowując ofertę do sytuacji na rynku finansowym oraz potrzeb klientów. Rozbudowywana jest linia usług dla przedsiębiorstw oraz ubezpieczeń. Expander rozbudowuje także portfel produktów inwestycyjnych, w lutym 2015 r. uzyskał status agenta firmy inwestycyjnej IPOPEMA Securities. Tym samym stał się jednym z nielicznych na rynku podmiotów z branży posiadających dostęp do unikatowych produktów i ofert instrumentów maklerskich.
Powoli stajemy się coraz bogatszym społeczeństwem. Wraz z zamożnością rosną także wiedza i potrzeby Polaków z zakresu zarządzania finansami. Coraz większe jest też zapotrzebowanie na świadczenia usług profesjonalnego, niezależnego doradztwa finansowego. Expander odpowiada na tę potrzebę rozwijając swoją sieć dystrybucyjną. Obecnie pod naszym szyldem funkcjonuje blisko 100 oddziałów w 50 miastach w całym kraju. Klienci mogą także skorzystać z pomocy konsultantów działających w telefonicznym centrum obsługi. Kontakt z nimi ułatwi wybór najkorzystniejszych rozwiązań finansowych oraz może być podstawą do dalszych rozmów z doradcami w oddziałach lub samodzielnej decyzji podjętej w oparciu o wyszukiwarkę kredytów i depozytów bankowych dostępną na naszej stronie internetowej.
Wyróżnienie Laurem Klienta jest dla nas powodem do dumy. Motywuje do dalszej wytężonej pracy, dzięki której zaufanie klientów zostanie jeszcze wzmocnione. To ono, w równej mierze ze zrozumieniem ich potrzeb, profesjonalizmem i dbałością o najwyższą jakość świadczonych usług, leży u podstaw długoletnich, pozytywnych relacji. Zapraszamy do odwiedzenia oddziału Expander Advisors oraz do pozostania z nami na dłużej.

Może Ci się również spodoba