Złap byka za rogi…

… i poznaj firmę Ebull Polska – jednego z największych dystrybutorów e-papierosów w Polsce, w tym m.in. międzynarodowej marki premium Ebull obecnej na rynku od 2008 roku.


ebGdańska spółka Ebull Polska posiada ponad 200. odbiorców, a także rozbudowaną sieć 300. punktów sprzedaży zlokalizowanych na terenie całego kraju. – Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, istniejącą na rynku już cztery lata – mówi Krzysztof Rydzewski, współwłaściciel Ebull Polska. – Dokładamy wszelkich starań, aby marka Ebull kojarzona była z ekskluzywnym produktem i najwyższą jakością.

Atrakcyjne warunki współpracy i konkurencyjne ceny wywindowały spółkę do miana jednego z największych dostawców e-papierosów w Polsce i liquidów w Europie.

Oferta Ebull Polska to:

portfolio obejmujące klasyczne e-papierosy, a także linię delikatnych eleganckich e-papierosów skierowanych do kobiet – Vivien szeroka gama MODów dla zaawansowanych e-palaczy niedrogie zestawy dla osób rozpoczynających przygodę z e-paleniem 4 linie liquidów do e-papierosów w ponad 100 smakach

 

Może Ci się również spodoba