Kompleksowe rozwiązania na rynku motoryzacyjnym

DENCKERMANN jest producentem i dystrybutorem części samochodowych. Firma współpracuje z wieloma odbiorcami z całego świata, dostarczając kompleksowe rozwiązania z zakresu rynku motoryzacyjnego.

3

Od samego początku istnienia spółki producent kładzie duży nacisk na dynamiczny rozwój oferty produktowej, a także budowanie świadomości marki. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są jedynie wysokiej jakości mieszanki i materiały. Części DENCKERMANN dedykowane są samochodom osobowym i dostawczym.

W szerokiej ofercie produktowej znajdują się: filtry powietrza, paliwa, oleju i kabinowe, a także pompy wody, elementy układu hamulcowego, jak: klocki, tarcze, szczęki hamulcowe, bębny i czujniki. W portfolio marki DENCKERMANN znajdziemy również łożyska i piasty, amortyzatory, rolki, przeguby oraz części układu zawieszenia i kierowniczego, w tym wahacze, sworznie wahaczy, silentbloki, łączniki stabilizatora, końcówki drążków kierowniczych, drążki kierownicze.
Oferta dystrybuowanych części została w ostatnim czasie poszerzona o amortyzatory pneumatyczne i miechy powietrzne dedykowane dla takich marek samochodów jak Mercedes, BMW i Range Rover. Wprowadzenie linii produktowej pozwoliło na zagospodarowanie niszy, jaka istnieje na rynku w tym segmencie części zamiennych. Do sprzedaży trafiły również zestawy mocowań amortyzatorów, stanowiące doskonałe uzupełnienie dotychczasowej oferty producenta.

Dodatkowo portfolio marki zostało wzbogacone o zestawy montażowe do szczęk hamulcowych. Działania producenta opierają są na pełnym profesjonalizmie, doświadczeniu i osiągnięciach na rynku krajowym i międzynarodowym. Współpracujący z firmą partnerzy handlowi mogą liczyć na wsparcie w zakresie szerokich działań marketingowych oraz liczne szkolenia podnoszące poziom wiedzy o marce i jej produktach.

Firma DENCKERMANN została laureatem nagrody Odkrycie Roku w projekcie Laur Konsumenta 2018 w kategorii Części i układy samochodowe.

Może Ci się również spodoba