100% możliwości w PwC

PwC to jedna z najsilniejszych swiatowych marek, kierujaca sie w swojej działalnosci trzema głównymi wartosciami: jakoscia i doskonałoscia, praca zespołowa oraz przywództwem. Swiadczy usługi z zakresu audytu, a takze doradztwa biznesowego, podatkowego i prawnego. Jest obecna w 158 krajach, zatrudniajac ponad 195 tysiecy pracowników. Ceni ludzi z pasja i energia, wspiera kreatywnosc pracowników, docenia osiagane przez nich wyniki i potra je wynagradzac. Sciezka kariery oznacza rzeczywisty rozwój wspierany przez programy szkoleniowe, mentoringowe oraz coachów. PwC pracuje dla  rm ze wszystkich sektorów gospodarki, zarówno ogromnych koncernów, jak tez lokalnych  rm rodzinnych. Dzieki doswiadczeniu i róznorodnosci pracowników dostarcza klientom kompleksowe i innowacyjne rozwiazania, które odpowiadaja na wyzwania nowoczesnej rzeczywistosci.

2 (2)Rynek pracy ulega ciągłym transformacjom, zmieniają się też potrzeby oraz aspiracje młodych, utalentowanych ludzi, którzy stanowią przyszłość.
PwC z uwagą przygląda się tym trendom, dlatego prowadzi badania i tworzy raporty takie jak „Millennials at work” oraz „(Nie)świadome wybory zawodowe”. Młode pokolenie jest szczególnie ważne dla PwC ponieważ rocznie firma rekrutuje około 300 osób, które odbywają praktyki w działach audytu, doradztwa prawno-podatkowego , biznesowego oraz IT. Oferta skierowana jest do absolwentów, a także studentów, zarówno ostatnich lat studiów licencjackich jak i jednolitych magisterskich. Dla tych, którzy są na pierwszym lub drugim roku studiów został przygotowany unikalny na polskim rynku programu płatnych praktyk WEX.

PwC chce przyciągać osoby z otwartym spojrzeniem na świat, które potrafią wziąć odpowiedzialność za prowadzone projekty są proaktywne, ambitne, a także chętne do dalszej nauki. Bardzo ważna jest również znajomość języka angielskiego, zdolności analityczne i umiejętność budowania relacji oraz pracy w zespole. To przede wszystkim kompetencje są kluczem do sukcesu! Jako organizacja bez barier firma zaprasza także osoby niepełnosprawne, które chcą związać swoją karierę z branżą doradczą.

PwC to doskonałe miejsce do rozwinięcia skrzydeł i pokazania swojego potencjału. Stażyści mają kontakt ze światem „wielkiego biznesu”, biorą również udział w innowacyjnych projektach, które mają realny wpływ na otoczenie. Zróżnicowane zadania oraz wyzwania stojące przed pracownikami uczą pracy zespołowej, a także budują kompetencje przywódcze. Praktyki w tej firmie, to początek drogi zawodowej, który pozwala samodzielnie napisać scenariusz swojego sukcesu i w pełni go zrealizować.

– Tytuł Solidny Pracodawca 2015 jest dla nas dużym wyróżnieniem i potwierdzeniem, że przyjęta przez nas strategia przyciągania talentów jest zgodna z oczekiwaniami młodego pokolenia, a PwC to doskonałe miejsce do rozpoczęcia swojej kariery i zdobycia różnorodnego doświadczenia – mówi Ewa Zmysłowska, HR Leader.

Studentów i absolwentów, którzy chcą się przekonać jak wygląda praca w PwC zapraszamy do odwiedzenia strony:
www.karierapwc.pl

 

Może Ci się również spodoba