Marka MEXEN Odkrycie Roku 2020

Na rynku nieustannie pojawiają się nowe marki. Jednak tylko nieliczne z nich osiągają sukces. W tym roku do grona firm z branży armatury łazienkowej, które warto znać, dołączył MEXEN – producent, który uzyskał tytuł Odkrycia Roku 2020.

Otrzymanie wyróżnienia wiąże się nie tylko z popularnością wśród klientów z całego kraju, ale także jakością oferowanych przez markę produktów. W przypadku MEXEN można śmiało stwierdzić, że wykonanie każdego elementu armatury łazienkowej spełnia najwyższe standardy, które idą w parze z nowoczesnym, a jednocześnie uniwersalnym designem.

Co warto wiedzieć o polskiej marce MEXEN?

MEXEN to polska marka, która dość niedawno zadebiutowała na branżowym rynku. Nie powstrzymało jej to jednak przed uzyskaniem tytułu Odkrycia Roku 2020 oraz zdobyciem zaufania tysięcy klientów. Armatura projektowana przez firmę wyróżnia się przede wszystkim funkcjonalnością, starannym wykonaniem z trwałych, doskonałych jakościowo materiałów oraz designem, który pozwala na dopasowanie jej do wnętrz zaaranżowanych w różnym stylu. MEXEN specjalizuje się nie tylko w produkcji elementów wyposażenia łazienek i toalet, ale także w ich projektowaniu. Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby każdy produkt sygnowany logo polskiej marki był zgodny zarówno ze standardami współczesnego rynku, jak i z oczekiwaniami klientów.

Wyposażenie łazienki na miarę każdego wnętrza

Wysoka jakość to zdecydowanie znak rozpoznawczy marki MEXEN. Do produkcji każdego elementu armatury łazienkowej dostępnej w jej ofercie wykorzystuje się wyłącznie odporne na uszkodzenia i trwałe materiały. Wśród nich znalazły się: ceramika sanitarna, szkło hartowane, wysokogatunkowe tworzywa czy metale. Dzięki temu wyposażenie pomieszczenia sanitarnego nie tylko zachwyca designem, ale także jest inwestycją na lata, która posłuży swoim właścicielom przez bardzo długi czas. W parze z wysoką jakością idzie również funkcjonalność i komfort codziennego użytkowania. Armatura łazienkowa ma ergonomiczną budowę oraz została wzbogacona o liczne udogodnienia.

Bogata kolekcja elementów wyposażenia pomieszczeń sanitarnych
Marka MEXEN przygotowała dla swoich klientów wszystko, czego mogą tylko potrzebować, aby stworzyć funkcjonalną, estetyczną i komfortową w użytkowaniu przestrzeń. W kolekcji zaprojektowanej przez polskiego producenta na klientów czekają między innymi baterie umywalkowe, bidetowe, prysznicowe i wannowo-prysznicowe, brodziki kwadratowe, prostokątne i półokrągłe, wanny prostokątne, narożne, wolnostojące i z hydromasażem, kabiny, w tym także z brodzikiem, oraz panele, ścianki i drzwi prysznicowe, ceramika łazienkowa, np. umywalki, bidety, deski sedesowe, miski WC.
W ofercie MEXEN nie zabrakło także praktycznych akcesoriów i produktów zaprojektowanych specjalnie z myślą o jeszcze wyższej wygodzie codziennego korzystania z przestrzeni sanitarnej.

Nowoczesny design na pierwszym planie
Funkcjonalność, trwałość i komfort użytkowania armatury łazienkowej zamknięto w nowoczesnych formach, które są jednocześnie uniwersalne. Design produktów MEXEN sprawia, że klienci mogą dowolnie eksperymentować z różnymi kolorami i kształtami, tworząc wnętrze, które będzie estetyczne i zgodne z obowiązującymi trendami. Oczywiście, w kolekcji marki nie mogło zabraknąć serii stworzonej specjalnie z myślą o miłośnikach klasyki. Dzięki temu każdy klient znajdzie w ofercie MEXEN coś dla siebie.
Wszystkie produkty polskiego producenta można zakupić w sklepie internetowym
mexen.pl lub u dystrybutorów takich jak 123lazienka.pl.

Może Ci się również spodoba