Zdrowe soki z Byzoo Rhino

Moda na zdrowe odżywianie przyciąga coraz więcej zwolenników. To krok w dobrą stronę, ponieważ zdrowa i zbilansowana dieta ma ogromny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Coraz częściej w zdrowej diecie obecne są bogate w witaminy soki wyciskane, dlatego dobra wyciskarka do owoców i warzyw powinna znaleźć się
w wyposażeniu kuchni każdego, kto ceni swoje zdrowie.

Soki nie tylko podnoszą odporność, ale również regulują ciśnienie krwi, pozbywają się toksyn z organizmu, neutralizują wolne rodniki, zapobiegają powstawaniu nowotworów, oczyszczają jelita, wspierają odchudzanie, zwiększają energię i odmładzają.
Wiadomo, że najzdrowsze są soki zielone oraz warzywne, które powinny stanowić przewagę nad owocowymi ze względu na mniejszą zawartość cukru. W wyciskaniu takich soków najlepiej się sprawdzi pozioma wyciskarka wolnoobrotowa Byzoo Rhino. Przy jej użyciu możemy łatwo i szybko przygotować sok ze wszystkich rodzajów warzyw i naci.
Najnowszym trendem żywieniowym wśród dbających o swoje zdrowie jest sok z selera naciowego. Dowiedziono, że jego regularne spożywanie może być pomocne przy walce z wieloma dolegliwościami i schorzeniami. Sok z selera naciowego jako napój o najpotężniejszych na świecie właściwościach zdrowotnych zachwycił swoim dobroczynnym działaniem już miliony osób na całym świecie. Stoi za tym Anthony William, który przedstawił światu pomysł picia czystego soku z selera na pusty żołądek. Sok z selera przyspiesza metabolizm, reguluje pracę przewodu pokarmowego, zapobiega zatrzymywaniu wody w organizmie, wspomaga usuwanie kwasu moczowego, zmniejsza wchłanianie cząstek złego cholesterolu do krwiobiegu, ma właściwości hipotensyjne, a nawet zapobiega rozwojowi nowotworów czy chorób autoimmunologicznych.
Firma Byzoo otrzymała srebrne godło w konkursie Laur Konsumenta 2020 w kategorii wyciskarek wolnoobrotowych dzięki wysokiej jakości jej produktów. Model Rhino jako jedna z najlepszych wyciskarek wolnoobrotowych osiąga jedynie 54 obroty na minutę, dzięki czemu sok ma jednolitą konsystencję, zachowuje wszystkie witaminy, minerały oraz enzymy, a pulpa zawsze jest niemalże sucha. Rhino jest tym modelem, którego właściciele szczególnie cenią za prostotę mycia. Wypłukanie pod bieżącą wodą i użycie specjalnej dołączonej do zestawu szczoteczki gwarantują dokładne wyczyszczenie wyciskarki. Oprócz wyciskania soków, Byzoo Rhino sprawdzi się w przygotowaniu sorbetów, mleka roślinnego, masła orzechowego, a nawet domowego makaronu!

Może Ci się również spodoba