Oczyszczona i zjonizowana woda mineralna

Dostarczanie do organizmu wody dobrej jakości jest niezbędne dla jego funkcjonowania. Niestety, jakość wody wodociągowej często jest niska, a ciągłe kupowanie wody butelkowanej to spore koszty, dlatego też bardzo dobrym rozwiązaniem są filtry.

Bardzo dobrym rozwiązaniem są filtry, których używamy głównie do oczyszczania wody, ale gdy mówimy o naprawdę zdrowej zjonizowanej wodzie mineralnej, najlepiej sprawdzą się butelki I-water.
Moc minerałów w butelce I-water Filtr I-water, dzięki zawartości aż 4 typów minerałów, jednocześnie filtruje, mineralizuje i jonizuje wodę oraz wzbogaca w aktywny wodór nadając właściwości przeciwutleniające. Filtr każdej butelki składa się z czterech rodzajów mineralnych kulek: magnezu, turmalinu, kryształu górskiego oraz węgla.

Stylowy wygląd i wielka wygoda


Do wyboru są dwa rodzaje wygodnych do przenoszenia, stylowych butelek – mniejsza o pojemności 380 ml i większa 600 ml lub przeznaczony do użytku domowego dzbanek 1400 ml, aby każdy mógł wybrać pojemność dostosowaną do własnych potrzeb. W celu uzyskania zdrowej i czystej wody wystarczy napełnić butelkę zwykłą wodą wodociągową i odstawić ją na około 10 minut. Po upływie tego czasu możemy pić wodę alkaliczną i odpowiednio zmineralizowaną. Dzięki kulkom mineralnym woda z I-water wzbogaca się niezbędnymi dla człowieka pierwiastkami, ma pozytywne działanie na organizm, pozwala uregulować problemy trawienne, wspomaga równowagę kwasowo-zasadową i dostarcza organizmowi dodatkową ilość wolnych elektronów, które neutralizują wolne rodniki.
Woda z butelki I-water jest świetną alternatywą dla wody butelkowanej, a jej cena w przeliczeniu na rok jest zdecydowanie niższa (wymienny filtr starcza nawet na rok). Co ważne, tworzywo wykonania butelek to tritan (wolny od BPA), który jest materiałem wyjątkowo trwałym, bezpiecznym dla człowieka oraz przyjaznym środowisku, ze względu na możliwość wielokrotnego użycia.

Może Ci się również spodoba