Jakość urządzeń potwierdzają klienci

Firma Pro-Vent została laureatem, uzyskując I miejsce w plebiscycie Laur Klienta 2020. Firma Pro-Vent została wyróżniona przede wszystkim za wysoką jakość produktów, które są również najpopularniejsze w swojej grupie w kraju!

Od początku swojej działalności firma Pro-Vent jest skupiona na projektowaniu i tworzeniu urządzeń wentylacyjnych, które znacząco wpływają na poprawę jakości powietrza w budynkach. Szacuje się, że dorosły człowiek potrzebuje w ciągu doby aż ponad 25 kg powietrza, czyli kilka razy więcej niż to co zje i wypije (!). Dlatego zastosowanie skutecznej wentylacji w budynkach jest koniecznością i pożytkiem dla naszego zdrowia. Sercem systemu wentylacji mechanicznej jest rekuperator. To w nim zachodzi obróbka powietrza (filtracja, odzysk ciepła, ew. dogrzewanie itd.). Idealnym dopełnieniem systemu rekuperacji jest gruntowy wymiennik ciepła, dostarczający praktycznie darmowy chłód w okresie letnim oraz redukujący stężenie bakterii i grzybów w powietrzu wentylacyjnym. Praktycznie od początku swojej działalności, od niemal 20 lat, firma kładzie duży nacisk na rozwiązania innowacyjne, prozdrowotne i energooszczędne. Najnowszym rozwiązaniem w tym zakresie jest system Tarczy Antysmogowej zapewniający stały i kontrolowany dopływ wyłącznie świeżego powietrza pozbawionego zanieczyszczeń, nawet pomimo wysokiego zapylenia PM1, PM2.5 czy PM10.
Wyróżnienie firmy Pro-Vent w ogólnopolskim konkursie i przyznanie I miejsca w plebiscycie Laur Klienta 2020 to sygnał, że kierunek rozwoju firmy jest zgodny z oczekiwaniami klientów. – Cieszy nas, że starania, które podejmujemy są doceniane przez klientów zarówno firmy instalacyjne, jak i użytkowników naszych urządzeń – podkreśla Magdalena Skórska,
projektant instalacji sanitarnych.

Może Ci się również spodoba