Pyszne.pl jako pracodawca Lead, Deliver, Care

Od podjęcia pierwszej pracy, przez wspinaczkę po kolejnych szczeblach kariery, aż po pozycję menedżera. Pyszne.pl zapewnia każdemu pracownikowi wsparcie w indywidualnym rozwoju i odkryciu własnego zestawu talentów. Udostępnia w tym celu szeroki zakres narzędzi – od kursów językowych, poprzez różnorodność szkoleń aż po coaching i dofinansowanie studiów. U podstaw kultury organizacyjnej w Pyszne.pl leży przekonanie, że najważniejszą wartością jest osobisty potencjał każdego członka zespołu. To doskonałe miejsce dla młodych ludzi, poszukujących pierwszej pracy oraz dla osób chcących rozwijać i pogłębiać swoje zawodowe doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Bez nazwy-1

Lead, Deliver, Care

Ogromny wpływ na sukces firmy mają jej wiodące wartości: Lead, Deliver, Care, które odnoszą się do działań na rynku food delivery oraz naszych klientów, a także do stylu zarządzania i relacji z pracownikami. Marka stawia na wykorzystywanie nowoczesnych rozwiązań najwyższej jakości zarówno w kwestii usług, jak i wewnątrz organizacji. Wiodącą ideą jest dostarczanie więcej niż tylko standardowe rozwiązania. Pomaga w tym ujednolicona propracownicza polityka firmy dbająca, aby każdy pracownik cieszył się równym wsparciem i uznaniem. W duchu troski o pracowników, a także o środowisko w którym żyjemy, Pyszne.pl uważnie przysłuchuje się wszelkim uwagom i stale poszukuje nowych, również ekologicznych rozwiązań.

Awans także międzynarodowy

Dzięki międzynarodowemu charakterowi firmy wielu pracowników ma możliwość czynnie uczestniczyć w pracach nad centralnymi projektami oraz ma swój wkład we wdrażanie globalnych procedur. Wyróżniającym się osobom oferowana jest możliwość awansu poziomego i sprawdzenia się w innych obszarach, również w centrali firmy w Amsterdamie.

Dobry nastrój w pracy

Według Pyszne.pl, zaoferowanie ludziom możliwości rozwoju, na które zasługują, to wyzwanie, któremu po prostu trzeba sprostać. Istotna jest także atmosfera w pracy.
Kultura organizacyjna Pyszne.pl jest na wskroś współczesna, oparta na otwartości, grze zespołowej i dzieleniu się wiedzą. – Stawiamy na współpracę zarówno w ramach, jak i pomiędzy poszczególnymi działami. Dbamy o dobrą, koleżeńską atmosferę w pracy. Wymagamy szacunku dla innych, czy to klient, czy współpracownik – mówi Iwona Piotrowska, HR Business Partner.
Dużą popularnością w firmie cieszy się funkcja Managera ds. Dobrego
Nastroju, która pogłębia ponad, zespołową integrację angażując pracowników w rywalizacje sportowe, warsztaty DIY oraz wiele innych ciekawych inicjatyw.

Jak dostać się do Pyszne.pl

Aktualne oferty pracy w Pyszne.pl publikowane są na stronie: www.takeaway.com/jobs. Obecnie poszukiwane są osoby do ciągle powiększającego się działu związanego z rowerowymi dostawami jedzenia oraz nowo powstającego działu sprzedaży B2B.

Może Ci się również spodoba