3M Solidnym Pracodawcą

3M w Polsce siódmy raz z rzędu uzyskało wyróżnienie Solidny Pracodawca. Nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom, które wykazują się wzorcową polityką personalną, a co za tym idzie dbałością o swoich pracowników. 3M w Polsce sukcesywnie realizuje swoje plany i założenia, dzięki którym od lat utrzymuje pozycję lidera.

Bez nazwy-1

O 3M w Polsce
3M w Polsce jest filią koncernu 3M. Firma posiada cztery ośrodki produkcyjne: dwa we Wrocławiu, w Janinowie k. Grodziska Mazowieckiego oraz Rabce. Zatrudnia ponad 3000 pracowników. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k. Warszawy. Centrum Innowacji oraz Centrum Szkoleniowe przy Dziale Badań i Rozwoju we Wrocławiu aktywnie prezentują klientom technologie i rozwiązania 3M. W 2015 r. we Wrocławiu rozpoczęło działalność operacyjną Globalne Centrum Usług Wspólnych.
3M Poland oferuje ponad 10 000 produktów w ramach 4 grup biznesowych: Bezpieczeństwo i Przemysł, Transport i Elektronika, Ochrona Zdrowia i Produkty Konsumenckie. Dotychczasowe inwestycje 3M w Polsce wyniosły ponad 500 mln USD. 3M od ponad 25 lat wnosi wkład w rozwój polskiego biznesu i gospodarki, za co otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia.

Dbałość o pracowników przede wszystkim

Możliwości rozwoju zawodowego oraz wsparcie ze strony pracodawcy to niezwykle ważne elementy polityki personalnej, dzięki którym pracownicy 3M w Polsce czują się jej częścią i zostają w strukturach firmy na lata. Firma wspiera lokalne społeczności poprzez liczne inicjatywy i działania w ramach Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

O firmie

W ramach struktur 3M wykorzystuje i dzieli się odkryciami naukowymi firmy, aby ulepszać codzienne życie milionów ludzi na całym świecie. Wartość sprzedaży 3M sięga ponad 30 miliardów USD, a 90 000 pracowników efektywnie współpracuje z klientami na całym świecie. Więcej na temat rozwiązań 3M można przeczytać na stronie internetowej www.3M.pl lub obserwując profil firmy na Facebook 3M Polska.

Może Ci się również spodoba