Motorem napędowym naszej firmy są pracownicy

Polskie oddziały MAHLE w Krotoszynie, Ostrowie Wielkopolskim i Wrocławiu są częścią światowego koncernu MAHLE, który jest wiodącym, międzynarodowym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego. W MAHLE zajmujemy się technologią napędów i klimatyzacji zarówno z silnikami spalinowymi, jak i elektrycznymi. Obecnie około 78 000 pracowników pracuje w 170 zakładach produkcyjnych i 16 głównych centrach badawczo-rozwojowych, z których jedno znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Nasze produkty są montowane w co drugim pojeździe na świecie. Dzięki pracy zespołowej łączymy istniejące technologie z innowacyjnymi rozwiązaniami, opracowujemy inżynierskie pomysły oraz wyznaczamy nowe standardy. Przyczyniamy się także do poprawy klimatu poprzez redukcję emisji dwutlenku węgla (CO2) oraz zmniejszenie zużycia paliwa.

Bez nazwy-1

MAHLE Polska Sp. z o.o. wytwarza tuleje cylindrowe dla samochodów ciężarowych i osobowych, tuleje wielkogabarytowe, zestawy cylindrowo-tłokowe (zestawy naprawcze), prowadnice zaworowe, wkładki tłokowe, tłoki i zawory. Wykwalifikowany personel, duże doświadczenie, wiedza zawodowa i wysokie standardy jakościowe tworzą podstawę, aby dorównać wysokim, specyficznym wymaganiom naszych klientów. MAHLE Polska w Krotoszynie rozwija się w niemalże ekspresowym tempie. W grudniu 2017 roku otwarto nową halę produkcyjną tłoków stalowych, w połowie roku 2018 miało miejsce otwarcie kolejnej nowej hali produkcyjnej, tym razem wałków rozrządu. W planach jest już także hala filtrów oraz kolejne linie na dwóch istniejących już halach produkcyjnych. W MAHLE Polska kształcimy także młodych ludzi w ramach warsztatów szkolnych. Mamy podpisane umowy patronackie z dwoma lokalnymi szkołami. W gronie naszych uczniów od zeszłego roku mamy także kobiety, co dowodzi, iż branże motoryzacyjne nie muszą być zdominowane przez mężczyzn. Kładziemy duży nacisk na różnorodność w zatrudnieniu.

Nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma MAHLE Behr z Ostrowa Wielkopolskiego produkuje moduły chłodzenia silnika, chłodnice, chłodnice powietrza doładowanego, skraplacze, parowniki, które dostarczane są bezpośrednio na linie montażowe samochodów wiodących producentów. Centrum rozwojowo-badawcze będące częścią globalnych struktur, dostęp do najnowszych osiągnięć i technologii pozwalają wzbogacić ofertę firmy MAHLE Behr z Ostrowa Wielkopolskiego o nowoczesne, światowej jakości wyroby dostosowane do klientów. Zespół inżynierów odnosi sukcesy w zakresie przełomowych rozwiązań m.in.: skraplacza opartego na technologii rurki zwijanej, który został laureatem globalnej nagrody Premier Automotive Contribution to Excellence. Pracownicy R&D pracują nad rozwiązaniami wdrażanymi w zakładach MAHLE na świecie. Dzięki pracy zespołowej wszystkich funkcji, takich jak R&D, jakość, produkcja, Supply Chain i logistyka, lean management, koncern odnosi sukcesy stawiając sobie za cel wyprzedzenie oczekiwań klientów.
MAHLE Shared Services Poland Sp. z o.o. we Wrocławiu zajmuje się obsługą grupy MAHLE w obszarach procesów IT oraz finansów. W strukturze IT odpowiadamy za wsparcie MAHLE IT na poziomie europejskim w takim zakresie jak: wsparcie bieżących procesów IT w zakresie zarządzania aplikacjami bizensowymi ERP SAP, infrastruktura IT – serwery, storage, komponenty sieciowe LAN/WAN, sprzęt komputerowy i aplikacje użytkownika końcowego, Service Desk. W ramach wsparcia struktur w obszarze finansów SSC realizujemy głównie zadania dla MAHLE w Polsce, Niemczech, Czechach i Hiszpanii.

Może Ci się również spodoba