Klient Grecosa ceni jakość

Grecos postawił na wielkie greckie wakacje, czyli na plaże i wysoki poziom obsługi. Dlatego oferta tego biura podróży cieszy się uznaniem turystów, których z roku na rok przybywa. Przekonują ich rozbudowany program animacji, najdłuższa lista greckich kierunków i wyznaczanie turystycznych trendów w podejściu do klienta.

Bez nazwy-1

Grecosowi przybywa klientów, bo wsłuchuje się w ich głosy. Na letnie wakacje Polacy od lat najchętniej wybierają Grecję i dlatego firma skupiła się na organizacji wakacji w tym kraju. Zaczęło się od lotów na Kretę, Kos i Rodos, a obecnie samoloty zabierają klientów touroperatora do 20 atrakcyjnych i zróżnicowanych regionów z blisko 300 starannie wyselekcjonowanymi hotelami. Po 15 latach działania Grecos jest w piątce największych polskich touroperatorów. Swoją pozycję zawdzięcza konsekwentnemu tworzeniu oferty na podstawie własnych analiz i wprowadzaniu nowych rozwiązań przed konkurencją. Wśród nich dominują te przyjazne rodzinom i w wariancie all inclusive, ale bogata oferta czeka też na wypoczywających aktywnie.

Priorytetem touroperatora jest bezpieczeństwo klientów. Nad komfortem podróżnych czuwa ponad 100 pracowników w Polsce i ponad 200 wysoko wykwalifikowanych rezydentów, animatorów i pilotów w Grecji i na Cyprze. Na sezon 2019 Grecos podwyższył kwotę gwarancji ubezpieczeniowej do 75 milionów złotych.

Turyści wysoko oceniają programy dodatkowe. Kluby Opa Grecos umożliwiają wspólne spędzanie czasu i poznawanie greckich zwyczajów i kuchni; wersja dla nastolatków – Opa teens – to też zajęcia sportowe. Do rodzin z dziećmi skierowany jest Klub Delfinki – w 40 greckich hotelach dzieci i młodzież do 12. roku życia m.in. uczą się pływać, tańczą, bawią się i uczestniczą w tematycznych wyprawach.

Grecos to synonim zaufania. W 2016 roku Grecos, obsługując 163 tysiące klientów, był liderem wyjazdów wakacyjnych z Polski do Grecji. W roku 2018 liczba osób, które wybrały tego touroperatora, sięgnęła 220 tysięcy. Od początku działalności Grecos zorganizował wakacje dla ponad
miliona klientów.

Może Ci się również spodoba