Dobra praca na długie lata

1Stefczyk Finanse zatrudnia ponad 2000 pracowników w niemal 400 placówkach Kasy Stefczyka. Mimo to Stefczyk Finanse nie jest korporacją, tylko społecznością – to zespół stanowi o sile firmy. Dostrzegamy i doceniamy potencjał – zatrudniamy nie tylko doświadczone osoby, ale również młodych ludzi, którzy są dopiero na początku swojej drogi zawodowej. Od początku otrzymują oni od nas wsparcie – mamy bardzo przyjazny i rozbudowany proces onboardingu. Dbamy również o wieloletnich pracowników, gdyż ważne są dla nas długotrwałe relacje. Ponad 50% zespołu to osoby, które pracują dłużej niż 5 lat, a około 80% zatrudnień na wyższych szczeblach to awanse wewnętrzne.

Działania budujące przyjazne środowisko pracy podejmowane są skutecznie, o czym świadczy uzyskanie przez nas w 2018 r. po raz kolejny tytułu Solidnego Pracodawcy Roku. Tytuł ten przyznawany jest firmom, które oferują korzystne warunki pracy, terminowo wypłacają wynagrodzenie oraz oferują atrakcyjne warunki socjalne. Każdy pracownik zatrudniony jest na umowę o pracę, a w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie dzięki Fundacji Stefczyka.
Otrzymanie po raz kolejny tytułu Solidnego Pracodawcy Roku jest potwierdzeniem rzetelności w zakresie zarządzania i współpracy z ludźmi. Te czynniki przekładają się na identyfikację pracowników z wartościami i celami firmy oraz postępowanie według idei compliance, która zakłada zgodność działalności z regulacjami prawnymi i najwyższą jakość obsługi.

Wiemy, że współcześnie rynek pracy jest rynkiem pracownika. Firmy dokładają coraz więcej starań w przekonanie do siebie wartościowych i zaangażowanych ludzi. Właśnie dlatego Stefczyk Finanse pozostaje w stałym kontakcie z obecnymi i potencjalnymi pracownikami oraz dba o rozwój – nie tylko młodych pracowników, ale także tych doświadczonych.

Może Ci się również spodoba