Kolejny rok z rzędu marki Vifon i TaoTao zostały docenione przez konsumentów!

Marki Vifon i TaoTao, których od ponad 25 lat, wyłącznym dystrybutorem i importerem jest firma Tan-Viet Intertnational S.A. zdobyły ponownie dwa czołowe miejsca w swojej kategorii w plebiscycie Laur Konsumenta. 

Bez nazwy-5 Tak jak w latach ubiegłych, marka Vifon otrzymała złoty Laur Konsumenta potwierdzając swoją niezaprzeczalną, wysoką pozycję na rynku. Polacy uwielbiają tę markę za szeroką gamę smaków  (16 oryginalnych zup) oraz opakowań (folia, miski, kubki, saszetki), gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Marka ma swoich wiernych fanów i jako odpowiedź na ich prośby została stworzona nowa linia zup pikantnych. Po zupie o smaku kurczaka pikantnego, na rynek zostały wprowadzone nowe smaki: pomidorowa i zupa o smaku krewetek, które od razu podbiły serca i kubki smakowe konsumentów. Pod marką Vifon można znaleźć również dania z makaronem ryżowym, pszennym i ryżem, które po zalaniu gorącą wodą są gotowe do jedzenia prosto z pudełka. Oferta marki jest uzupełniana przez pikantne sosy tajskie.
Głosami respondentów, srebrny Laur Konsumenta trafił do marki TaoTao, która w swoim portfolio ma bezglutenowe makarony ryżowe, sosy sojowe, pikantne sosy chili oraz wiele innych propozycji produktów. Pomimo swojego azjatyckiego pochodzenia, produkty te mogą być z powodzeniem stosowane w przygotowaniu dań kuchni europejskiej, w szczególności polskiej. Sosu sojowego można używać zamiast soli do tradycyjnych zup takich jak rosół lub ogórkowa oraz sycących kremów: pomidorowego lub z pora. Szerokie zastosowanie mogą mieć również sosy chili, z powodzeniem zastępują keczup i mogą być dodatkiem do kanapek, parówek czy pizzy. Stałe grono odbiorców mają również makarony ryżowe, które ze względu na skład są wybierane przez sportowców, osoby dbające o linię oraz mamy chcące urozmaicać dietę swoich pociech. Powstają tylko z wody i mąki ryżowej, dzięki czemu nie zawierają konserwantów i są wyjątkowo niskokaloryczne.
W marcu 2018 roku premierę miał program podróżniczo – kulinarny „Michel Moran Mapa Smaków”, w którym znany ekspert kulinarny odwiedził Wietnam w poszukiwaniu oryginalnych smaków. Po powrocie, razem z zaproszonymi do studia blogerami, pokazywał jak łączyć smaki tamtego regionu z tradycyjnymi polskimi daniami. Do przygotowania potraw używane były sos sojowy, sos chili słodki i sos chili słodko-pikantny, makarony ryżowe, pasta curry, mleczko kokosowe i wiele innych produktów TaoTao.
Odcinki programu można oglądać pod adresem
www.mapasmakow.onet.pl lub w telewizji Kuchnia+.

Bez nazwy-6

Może Ci się również spodoba