FERA.PL – trafny wybór!

FERA.PL to jeden z największych internetowych zoologicznych sklepów w Polsce, który po raz drugi zdobył złoty Laur Klienta w kategorii Jakość obsługi klienta. O przepis na sukces zapytaliśmy prezesa zarządu FERA Sp. z o.o. – Sabinę Krupę.

Bez nazwy-1– W czym tkwi tajemnica sukcesu sklepu FERA.PL?
– W imieniu sklepu FERA.PL pragnę serdecznie podziękować naszym dotychczasowym klientom za oddane głosy i zaufanie, jakim nas obdarzyli, przyznając nam drugi rok z rzędu złoty Laur w kategorii Jakość obsługi klienta. To wyróżnienie jest dla nas potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku. Od początku naszej działalności nieustannie pracujemy nad jakością obsługi. Cały czas udoskonalamy nasz proces kompletacji i pakowania zamówień, dzięki czemu większość naszych paczek dociera do klientów w ciągu 24 godzin.
– Dlaczego warto kupować w FERA.PL?
– Dzięki szerokiej ofercie można bez wychodzenia z domu wybierać spośród 13 000 produktów dla zwierząt. Takiej oferty nie ma żaden sklep stacjonarny. Polacy już dawno docenili zakupy przez internet – są szybkie i wygodne, a produkt jest nam dostarczany pod same drzwi. To istotne, jeśli zamierzamy kupić duży worek karmy dla psa lub żwirku dla kota.
Dzięki współpracy bezpośrednio z dostawcami oferujemy produkty z długą datą ważności. W przypadku marek, które mają fabryki w Polsce, towary są na naszym magazynie już następnego dnia po opuszczeniu fabryki. Oznacza to, że do klienta wysyłamy bardzo świeży produkt.
Od początku postawiliśmy również na jak najszybszą dostawę. Dzięki powiększeniu magazynu i wdrożeniu nowych rozwiązań logistycznych większość zamówień wysyłamy w 24 godziny po złożeniu zamówienia. Oczywiście warto dodać, że wszystkie zamówienia o wartości powyżej 95 zł dostarczamy kurierem całkowicie za darmo, co oznacza sporą oszczędność pieniędzy i czasu.
– Jakie plany rozwoju ma FERA.PL?
– Pomimo coraz większej ilości realizowanych zamówień nie spoczywamy na laurach. Przyznane nam wyróżnienie traktujemy zarówno jako wielki zaszczyt, jak i zobowiązanie do nieustającego podnoszenia jakości obsługi naszych obecnych i przyszłych klientów. Wnikliwie obserwujemy trendy na rynku zoologicznym, wprowadzamy nowe marki do naszej oferty. Polski rynek zoologiczny wciąż się rozwija, już nie tylko karmimy zwierzęta karmą gotową, ale również zwracamy uwagę na to, jakiej jakości jest to karma. Zwierzęta, tak jak i my, odczuwają skutki rozwoju cywilizacji, coraz więcej mówi się o alergii u zwierząt oraz ich problemach z życiem w dużych miastach. Dużą część tych problemów można bardzo łatwo rozwiązać, karmiąc psa lub kota odpowiednią karmą.
W naszych planach jest również dużo miejsca na sugestie i potrzeby naszych klientów, które nieustannie wprowadzamy w życie. Naszym celem jest stworzenie przyjaznego miejsca, z którego nasi klienci będą korzystać zawsze z przyjemnością.
– Dziękuję za rozmowę.

Może Ci się również spodoba