Zdrowo znaczy szczęśliwie

Stajemy się pasjonatami zdrowego trybu życia. Stale podnosimy standardy zdrowego odżywiania. A jeśli do tego nie wyobrażamy sobie dnia bez soku ze świeżych owoców lub warzyw, to warto sprawdzić, jakie urządzenie może nam pomóc na co dzień w kuchni.

3Soki świeżo wyciskane
Są zdrowe, smaczne, a przy tym robi się je szybko. Wzmacniają odporność organizmu, korzystnie wpływają na system immunologiczny, a także oczyszczają ciało z toksyn. Do ich przygotowania wybierajmy sezonowe owoce i warzywa. Zimą i wiosną bombę witaminową dostarczy nam marchewka, jabłko, burak lub seler naciowy. W domowym zaciszu bez trudu przygotujemy świeżo wyciśnięty sok pełen witamin i składników odżywczych dzięki najlepszemu kuchennemu wynalazkowi, jakim jest wyciskarka do soków i warzyw.
Wyciskarka wolnoobrotowa
ZEBRA Byzoo to sprzęt, który ułatwi nam osiągnięcie szczęśliwego i zdrowego stylu życia. Produkt jest łatwo dostępny dzięki rozsądnej cenie, intuicyjnej obsłudze i niezawodności. Urządzenie, takie jak wyciskarka wolnoobrotowa, tworzy połączenie zdrowia i przyjemności w możliwie najprostszy sposób. Wyciskarka ZEBRA nie zna żadnych ograniczeń. Wyciśnie sok z twardych warzyw, produktów liściastych i naciowych oraz z każdego rodzaju owoców. Oprócz soków, jest w stanie zrobić coś znacznie więcej. Dzięki dodatkowemu situ w zestawie możemy przygotować: koktajle, smoothie, jogurty, zupy kremy, mleka orzechowe, a nawet sorbety. Ten wysoko wydajny sprzęt kuchenny posiada dwa specjalne otwory wsadowe do różnych typów warzyw i owoców. Dzięki wyjątkowo dużemu 8,5 cm wsadowi możemy wrzucać całe produkty bez ich wcześniejszego rozdrabniania na cząstki. Drugi otwór, znacznie mniejszy jest przystosowany do podłużnych i wąskich produktów, takich jak np. marchewka czy nać pietruszki. Wielkość i forma otworów wlotowych nie jest tu bez znaczenia. Przy ich projektowaniu twórcy pomyśleli również o bezpieczeństwie naszych najmłodszych. Specjalny zawiasowy wlot chroni dzieci przed włożeniem ręki do włączonej wyciskarki. Model ten zyskał również powszechne uznanie dzięki najniższym obrotom wśród wyciskarek. Ulepszona i zmieniona konstrukcja silnika pozwoliła osiągnąć 38 obr./min. Względy bezpieczeństwa w ZEBRZE to również użycie trwałych i bezpiecznych materiałów. Cała wyciskarka jest BPA free, misa wykonana z tritanu, a wałek i sita z ultemu. Dodatkowym atutem w misie jest zastosowany w niej duży tunel wylotu pulpy. Ułatwia on szybsze pozbywanie się błonnika podczas wyciskania soku, jak również znajduje swoje zastosowanie przy czyszczeniu wyciskarki. Dzięki pełnemu zestawowi akcesoriów wyciskarka wolnoobrotowa do soków zrobi soki zawiesiste, z dużą ilością błonnika, soki klarowne z mniejszą zawartością błonnika oraz soki jedwabiste.

Może Ci się również spodoba