Marka Flo Odkryciem Roku 2018

PCC Consumer Products Kosmet, jeden z wiodących producentów chemii gospodarczej oraz kosmetyków, wszedł na polski rynek z nową, innowacyjną marką Flo.

11Spółka istnieje na rynku już od ponad 20. lat. Jest częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej PCC SE, dzięki czemu posiada dostęp do szeregu wewnętrznych synergii, jak integracja surowcowa, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz bogatego zaplecza badawczo-rozwojowego, co jest fundamentem jej przewagi konkurencyjnej. Specjalizuje się w produkcji wyrobów pod markami własnymi (private label) sieci handlowych, a odbiorcami są największe sieci handlowe z rejonu Europy Środkowo-Wschodniej. Klienci PCC CP Kosmet to także globalne koncerny, dla których wytwarzane są produkty w ramach produkcji zleconej, czyli tzw. contract manufacturing. Spółka od lat sukcesywnie rozwija również portfolio produktów pod własnymi brandami, które obecne są na wielu międzynarodowych rynkach. Firma podejmuje dobrowolne inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju, ponadto produkcja w firmie prowadzona jest z zachowaniem najwyższych, międzynarodowych standardów jakościowych, takich jak GMP, BRC, ISO, AISE.
Brand Flo to kolejny krok w rozwoju spółki PCC CP Kosmet. Kierując propozycję do polskiego konsumenta, poszerzono ofertę benefitów, stosując nowe, skuteczniejsze formulacje. Nadszedł czas budowania silnego brandu, który z pewnością zrewolucjonizuje rynek chemii gospodarczej w Polsce.
Produkty marki Flo łączą w sobie nowoczesność, troskę o czystość w domu i ochronę środowiska. To uniwersalne produkty tworzone przy użyciu naturalnych olejków oraz ekstraktów z owoców i kwiatów. W produkcji wykorzystywane są łatwo biodegradowalne, skuteczne związki powierzchniowo czynne. Produkty marki Flo są delikatne dla skóry rąk oraz zawierają konserwanty o niskim potencjale alergizującym, nie zawierają fosforanów ani parabenów.
W skład oferty wchodzą m.in.: płyny i balsamy do mycia naczyń, uniwersalne płyny do mycia podłóg, płyny i żele do prania, płyny i koncentraty do płukania, a także odplamiacze. To szeroka gama produktów do codziennej pielęgnacji domu, skierowana do wymagających konsumentów ceniących czysty i pachnący dom.

Może Ci się również spodoba