sr2logo
Solidni czwarty raz - Rzecz o Biznesie

Solidni czwarty raz

3Kolejna pozytywna ocena kapituły ogólnopolskiego konkursu Solidny Pracodawca Roku to dla nas powód do dumy z dobrze wykonywanej pracy oraz wspaniały prezent na 25-lecie istnienia firmy.

Ta prestiżowa, przyznana nam już po raz czwarty, nagroda stanowi potwierdzenie rzetelności oraz wysokiej jakości działań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.

Jest to również dowód, iż motto Warbudu „Warto budować” rozumiemy i realizujemy we wszystkich obszarach naszej działalności. Na co dzień nie tylko budujemy prestiżowe, zaawansowane technologicznie obiekty, ale przede wszystkim tworzymy profesjonalny i kreatywny zespół.
Warbud to przestrzeń dla specjalistów branż inżynieryjnych, pasjonatów techniki, nowoczesnych technologii, ale także doświadczonych pracowników sektora wsparcia inwestycji. Cenimy sobie profesjonalizm i innowacyjność. Dbamy o rozwój umiejętności i wiedzy poprzez liczne szkolenia oraz specjalistyczne studia.

Pasje sportowe rozwijamy w ramach kilku firmowych klubów. Stale poszukujemy ludzi, którym kierunek codziennej pracy wyznaczają wyzwania. Od lat prowadzimy praktyki i staże. Dbamy o to, by studenci zdobywający w naszej firmie swoje pierwsze doświadczenia zawodowe poznawali najbardziej zawiłe arkana sztuki budowlanej. Ci zaś, którzy mają pasję i talent poszerzają skład naszego zespołu.
Rok 2017 był rokiem budowania kultury innowacyjności w naszej firmie. Powołaliśmy do życia interdyscyplinarny Zespół Wsparcia Innowacji propagujący kreatywność i kulturę innowacji. Inspiruje on pracowników, angażuje w zmiany i rozwój firmy, zachęca do demonstrowania inicjatyw i ciekawych rozwiązań za pomocą takich narzędzi jak platforma zgłaszania pomysłów. Wiele z nich wdrożyliśmy w skali całej firmy, inne zostały docenione i nagrodzone w międzynarodowym konkursie VINCI Innovation organizowanym przez Grupę VINCI, do której należy Warbud. Inicjatywy tego typu są szansą dla każdego pracownika na docenienie, sfinansowanie i wdrożenie jego pomysłu w dowolnym miejscu organizacji, a być może również wypromowania go na rynku.
Zachęcamy naszych pracowników do wolontariatu i obywatelskiego zaangażowania. Nie zapominamy także o najbardziej potrzebujących. W ramach funkcjonującej od 2008 roku Fundacji „Warbud – warto pomagać” wspieramy projekty edukacyjne, kulturalne, społeczne, charytatywne, sportowe i proekologiczne. Jednym z naszych priorytetów jest finansowanie leczenia i rehabilitacji niepełnosprawnych dzieci. Pomagamy placówkom medycznym, wyposażamy sale szpitalne i gabinety zabiegowe. Współpracujemy z fundacjami i instytucjami (SOS Wioski Dziecięce, Zdążyć z Pomocą, Pożywienie Darem Serca, Mam Marzenie, Mokotowskie Hospicjum Św. Krzyża). Dotujemy projekty wyjątkowe, jak choćby realizowany z Fundacją „Dajemy Dzieciom Siłę” – budowę pierwszego w kraju Centrum Pomocy Dzieciom wykorzystywanym seksualnie. Bierzemy aktywny udział w kampaniach (Każdy z nas może zostać św. Mikołajem) oraz akcjach krwiodawstwa. Przeciwdziałamy wykluczeniu osób niepełnosprawnych, współpracując ze Stowarzyszeniem INTEGRACJA.
W naszym portfolio znajduje się ponad 500 obiektów ze wszystkich sektorów budownictwa na terenie całego kraju. Jesteśmy z nich dumni, są to realizacje rozpoznawalne i wielokrotnie nagradzane. Równie mocno jednak jesteśmy dumni z wyjątkowej kultury pracy, jaką udało nam się przez te wszystkie lata zbudować, gdyż jest to wartość nie do przecenienia.

You may also like...

Informujemy, że osoby identyfikujące się nazwą tytułu Laur Konsumenta/Klienta proponujące nabycie znaku w kwocie 500zł nie są w żaden sposób związane z organizatorem konkursu Laur Konsumenta/Klienta, a ich działania mają charakter wyłudzenia. Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób kontaktu w wyżej wymienionych przypadkach.