Laur Klienta 2017 dla Vitalia.pl

W wyniku przeprowadzonego sondażu marka Vitalia.pl otrzymała certyfikat Laur Klienta 2017.  Firma od 12. lat jest liderem odchudzania przez Internet  – z jej usług skorzystało już ponad 2 mln osób.

4Vitalia.pl to najprostsza w stosowaniu dieta online w Polsce. Nie dziwi fakt, że marka zajęła I miejsce w trzynastej edycji ogólnopolskiego plebiscytu popularności Laur Klienta/Konsumenta 2017 w kategorii: ”Innowacyjne usługi – diety online i serwisy wspierające odchudzanie”.

Dieta Smacznie Dopasowana opracowana przez ekspertów Vitalii to skuteczna metoda odchudzania przy zachowaniu norm polskiego Instytutu Żywności i Żywienia. Jadłospisy są indywidualne, zbilansowane, a przede wszystkim smaczne. Wyjątkowa dieta – jesz dużo i wszystko, a do tego chudniesz
Serwis Vitalia.pl umożliwia komponowanie bardzo skutecznych diet przeznaczonych dla osób walczących z nadwagą lub pragnących utrzymać wagę dotychczasową. Dzięki unikatowym funkcjom i nowatorskim rozwiązaniom w Vitalia.pl można m.in.:
wymieniać potrawy na inne,
dopasować potrawy do swoich preferencji, np. zamienić nielubiany składnik potrawy na inny bądź wybrać czy chcemy więcej ciepłych, czy zimnych dań,
dopasować stopień skomplikowania przygotowywanych potraw do stylu życia (np. szybkie dania obiadowe, proste, oparte na ogólnodostępnych półproduktach),
tworzyć listy zakupów.

Dlaczego Polacy uwielbiają dietę Smacznie Dopasowaną?

Jest skuteczna – nie obiecujemy cudów tylko realne efekty.
Jest smaczna i prosta – obiady do 20 minut (tylko w Vitalii).
Jest wygodna – możliwość wymiany posiłku na 1 z 4000 potraw.
Jest niedroga – koszt składników diety dziennej to nawet 12,45 zł.
Jest zdrowa i dostępna – w jadłospisach znajdują się tylko podstawowe nieprzetworzone produkty, które można znaleźć w każdym markecie.
Jest dopasowana – do płci, wieku, aktualnej i docelowej wagi, poziomu aktywności fizycznej, tempa, w jakim chce się chudnąć, czasu, który można spędzić w kuchni, różnorodności posiłków oraz preferencji smakowych.
Ma opiekę 3 specjalistów – nielimitowany kontakt z dietetykiem, psychologiem odchudzania i trenerem. Odpowiedź na czacie i przez e-mail również w weekendy.
Daje motywację – ma Grupę Wsparcia PREMIUM, czyli 5 podobnych osób z tym samym celem, Vitamotywację, czyli narzędzia motywacyjne opracowane przez psychologów i dietetyków oraz wykresy postępów.
W pakiecie plan treningowy gratis – do realizowania w domu lub na siłowni oraz 30 treningów wideo – na spalanie tłuszczu, modelowanie, jak również ćwiczenia rozciągające i uelastyczniające oraz indywidualne konsultacje z osobistym trenerem.

Może Ci się również spodoba