sr2logo
Profesjonalne urządzenia do malowania dla Ciebie! - Rzecz o Biznesie

Profesjonalne urządzenia do malowania dla Ciebie!

Firma WAGNER to wiodący dostawca wysokorozwiniętych technologicznie urządzeń do malowania. Na polskim rynku spółka istnieje od ponad 25 lat obsługując zarówno zakłady przemysłowe oraz rzemieślnicze, jak i klientów indywidualnych. Niemiecka technologia i precyzja urządzeń gwarantują doskonałą jakość i perfekcyjne wykonanie. P.U.T. WAGNER-SERVICE P. S. W. Wilczek Sp.J. to wyłączny importer i jedyny autoryzowany serwis Grupy WAGNER w Polsce.

3

Szeroka gama produktów przeznaczonych do malowania ścian i tynków, a także elementów drewnianych i metalowych, plastiku, ciężkiej antykorozji oraz przy użytkowaniu farb ciekłych i proszkowych umożliwia różnorodne zastosowanie. Urządzenia WAGNER gwarantują perfekcyjne malowanie i realizację projektów aranżacji domu i ogrodu, a także elementów przemysłowych. Innowacyjność, zaawansowana technologia i najwyższa jakość to cechy, które wyróżniają urządzenia WAGNER na rynku i zapewniają najefektywniejszy poziom wykonania prac.

Znajdź nas na wagner-polska.com.pl

You may also like...

Informujemy, że osoby identyfikujące się nazwą tytułu Laur Konsumenta/Klienta proponujące nabycie znaku w kwocie 500zł nie są w żaden sposób związane z organizatorem konkursu Laur Konsumenta/Klienta, a ich działania mają charakter wyłudzenia. Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób kontaktu w wyżej wymienionych przypadkach.