Warbud SA uhonorowany po raz trzeci

4Niezależna ocena kapituły ogólnopolskiego konkursu Solidny Pracodawca Roku to dla nas powód do dumy za dobrze wykonywaną pracę.
Ta prestiżowa, przyznana nam już po raz trzeci, nagroda stanowi potwierdzenie klarowności oraz rzetelności działania w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.
Jest to również dowód, iż motto Warbudu „Warto budować” rozumiemy i realizujemy w wielu obszarach. Na co dzień, nie tylko budujemy prestiżowe obiekty o dużym stopniu trudności, ale przede wszystkim tworzymy profesjonalny, kreatywny zespół.
Warbud to przestrzeń dla specjalistów branż inżynieryjnych, pasjonatów techniki, nowoczesnych technologii, ale także doświadczonych pracowników sektora wsparcia inwestycji. Cenimy sobie profesjonalizm i ambicję. Dbamy o rozwój umiejętności i wiedzy poprzez liczne szkolenia oraz specjalistyczne studia. Pasje sportowe rozwijamy w ramach kilku firmowych klubów.
Stale poszukujemy ludzi, którym kierunek codziennej pracy wyznaczają wyzwania. Od lat prowadzimy praktyki i staże. Dbamy o to, by studenci zdobywający w naszej firmie swoje pierwsze doświadczenia zawodowe, poznawali najbardziej zawiłe arkana sztuki budowlanej. Ci, którzy mają pasję i talent poszerzają skład naszego zespołu.
Jednym z naszych priorytetów jest bezpieczeństwo pracy. Idea ta, w branży budowlanej obciążonej wysoką wypadkowością, jest szczególnie ważna. W 2016 r. objęliśmy prezydencję w „Porozumieniu dla Bezpieczeństwa w Budownictwie” – inicjatywie utworzonej w sierpniu 2010 r. przez największych generalnych wykonawców w Polsce. Warbud jest jednym z pomysłodawców i pierwszych sygnatariuszy Porozumienia, które obecnie skupia 12 wiodących firm budowlanych w kraju.
Komisja kwalifikacyjna konkursu wyłaniała laureatów na podstawie wielu wystandaryzowanych kryteriów. Między innymi liczyła się społeczna odpowiedzialność biznesu. Warbud od 25. lat wspiera inicjatywy dobroczynne. Na swoim koncie mamy udział w kilkuset lokalnych i ogólnopolskich akcjach społecznych, dobroczynnych, kulturalnych, proekologicznych oraz edukacyjnych. Aby działania spółki były bardziej efektywne i skuteczne – w 2008 r. powołaliśmy do życia Fundację „Warbud – Warto pomagać”. Pod jej auspicjami, a także w spontanicznych akcjach pomagamy sobie nawzajem oraz innym, którzy tej pomocy potrzebują.
W portfolio Warbudu – laureata konkursu Solidny Pracodawca Roku, znajduje się blisko 500 zrealizowanych obiektów ze wszystkich segmentów budownictwa. Z dumą możemy powiedzieć, że dzięki zaangażowanym, pełnym pasji pracownikom zbudowaliśmy niezwykłą wartość naszej firmy.

Edyta Rytel, HR Biznes Partner

Może Ci się również spodoba