Laur Klienta – Grand Prix 2016 dla opraw oświetleniowych marki Kanlux

Po raz trzeci z rzędu marka Kanlux zajęła I miejsce w kategorii „Oprawy oświetleniowe” w konkursie Laur Klienta, dlatego w tym roku firma została uhonorowana prestiżową nagrodą Grand Prix w tej kategorii. Klienci oddali 1100 głosów, odpowiadając na pytanie: „Które oprawy oświetleniowe Pan/Pani uważa za najlepsze i poleca innym”. Oprawy oświetleniowe Kanlux zdobyły 50% głosów, wyprzedzając konkurencję.

kl

– Informacja o nagrodzie zbiegła się z 27. urodzinami firmy. Niezmiernie cieszy nas informacja, że klienci tak chętnie, niezmiennie wybierają nasze produkty. Cały czas pracujemy na zaufanie, jakim jesteśmy obdarzani. Nasze produkty są poddawane dokładnej kontroli przez Laboratorium Badawcze Kanlux, więc zawsze jesteśmy pewni, że są one bezpieczne w użytkowaniu, a także, że spełniają wszystkie wymagane normy. Stale poszukujemy nowych rozwiązań, reagujemy na potrzeby rynku, a także staramy się je wyprzedzać, śledząc ogólnoświatowe trendy. Odpowiadamy na wymagania naszych obecnych i potencjalnych klientów, szanując ich odmienne gusta i preferencje. Takie podejście przekłada się na rozpoznawalność naszej marki oraz lojalność wobec niej. Wierzymy także, że nowości nad jakimi pracujemy wkrótce pozytywnie zaskoczą naszych odbiorców – mówi Marta Kachniarz dyrektor Działu Rozwoju i Marketingu Kanlux SA.

Kanlux SA jest jednym z wiodących przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. Mała rodzinna firma zarejestrowana w 1989 r. urosła przez ponad 26 lat do rangi międzynarodowego przedsiębiorstwa zatrudniającego w swoich spółkach kilkuset pracowników. Firma stale rozszerza swoją sieć sprzedaży zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Rozwijając swoją działalność na rynkach zagranicznych, Kanlux otworzył spółki w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Ukrainie, Rumunii, Bułgarii, Niemczech oraz Rosji. Obecnie asortyment firmy jest dostępny w ponad 40. krajach obejmujących nie tylko Europę, ale również tak odległe kraje jak Boliwia, Gabon czy Australia.

Swoim klientom firma oferuje szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych skupionych wokół aż sześciu grup produktowych: opraw architektonicznych, opraw zewnętrznych, opraw domowych, źródeł światła oraz asortymentu uzupełniającego w postaci osprzętu elektroinstalacyjnego oraz aparatury modułowej. Łącznie w ofercie Kanlux jest dostępnych ponad 1600 pozycji asortymentowych.

Dużą wagę firma przywiązuje do obowiązujących norm i regulacji prawnych we wszystkich krajach, w których działa, dbając jednocześnie o zachowanie procedur dotyczących ochrony środowiska, a także wprowadzając działania mające na celu zapewnienie pracownikom najlepszych warunków przy wykonywaniu swoich obowiązków i możliwości nieustannego rozwoju zawodowego, a także osobistego.

Dzięki doskonale zorganizowanemu systemowi logistycznemu Kanlux klientom na terenie całego kraju zapewnia dostawę towaru w niespełna 24 godziny. Zamówienia realizowane są przez nowoczesny magazyn centralny znajdujący się w Siemianowicach Śląskich. Dodatkowo, wszyscy odbiorcy mają gwarancję serwisu posprzedażowego zapewniającego bezproblemową możliwość złożenia ewentualnej reklamacji lub dokonania zwrotu towarów.

Działania firmy zostały wielokrotnie docenione poprzez przyznawanie licznych nagród i wyróżnień. Obserwując rozwój firmy, możemy stwierdzić, że Kanlux będzie cały czas umacniał swoją pozycję na rynku i nie spocznie na laurach.

Może Ci się również spodoba