Łączy nas zdrowe podejście do życia…

Życie każdego z nas to nieprzerwana opowieść pełna wyjątkowych zdarzeń i zwyczajnych przeżyć. Welmax czerpie inspiracje z codzienności, kiedy wspólnie robimy normalne rzeczy – gotujemy, sprzątamy, śpimy. Właśnie z myślą o tych zwykłych dniach i zwykłych nocach, już od kilkunastu lat, firma dostarcza rozwiązania, dzięki którym klienci, czują się wyjątkowo, komfortowo i cieszą się lepszym zdrowiem.


Keep your best moments alive!

Keep your best moments alive!

W centrum zainteresowania stawia te obszary życia, które są dla nas najważniejsze – porządek, przygotowywanie posiłków oraz odpoczynek. Rozwiązania firmy Welmax wywodzą się z natury i spełniają najgłębsze potrzeby, wyznaczając jednocześnie nowe standardy, które stają się wzorem dla innych.

Firma Welmax jest regularnie wyróżniana i nagradzana za jakość, za wzornictwo i za podejście do Klientów. Wielokrotnie wyróżniana „Certyfikatem Grand Prix Wielkopolski” pod Honorowym Patronatem Wojewody, Złotym Medalem „Akademii Polskiego Sukcesu”, otrzymała miano „Luksusowa Marka Gentlemana” w 2009 i 2011 roku, a także tytuł „Produkt VIP Jakość 2013” oraz wielokrotnie przyznawano marce Welmax „Certyfikat Najwyższa Jakość Produktu” począwszy od 2011 roku. Firma chętnie poddaje swoje produkty badaniom jakościowym i cieszy się „Certyfikatem Najwyższa Jakość” zarówno przyznanym przez Centrum Badań i Monitorowania Jakości, jak i Wielkopolskiego Stowarzyszenia Badań nad Jakością, który wyróżnił firmę już grudniu 2005 roku.

Firma Welmax jest członkiem Wielkopolskiego Związku Pracodawców zrzeszonego w Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.
Wypowiedź Magdaleny Słomińskiej, Kierowniczki Działu Handlowego firmy Welmax:

O naszych produktach zawsze mówimy z uśmiechem, bo sami jesteśmy prawdziwymi optymistami – cenimy sobie szczęśliwe chwile z rodziną podczas wspólnego przygotowywania posiłków, dbamy o czystość i zdrowie.
Wiemy, że każdy ma inny gust, dlatego zabiegamy o to, aby nasze produkty zaspokajały oczekiwania najbardziej wymagających osób, poszukujących kultowych wzorów i najlepszych rozwiązań. Mamy ciekawą propozycję dla tych, którzy cenią naturalne produkty lub po prostu żyją w stylu Eko lub SlowLife.Z pewnością dajemy więcej niż tylko samą inspirację.

Sukces naszej firmy, to sukces naszych pracowników. Wszyscy w firmie mamy wspólny cel, by inspirować innych do zdrowego stylu życia.Od kilkunastu lat jesteśmy niezmiennie dumni z efektów naszej działalności, zarówno edukacyjnej, jak i promocyjnej. Proponujemy innowacyjne produkty pozwalające otworzyć nowy rozdział w życiu, w którym doświadczamy komfortu na co dzień. Mamy tysiące zadowolonych Klientów, a to dowodzi, iż wszystko, co robimy, jest potrzebne i ważne. Ta świadomość dodaje nam skrzydeł i motywacji, by działać jeszcze szerzej, jeszcze bardziej uważnie i odpowiedzialnie, gdyż nieustannie wpływamy na życie wielu rodzin rocznie. Czujemy się wyróżnieni zaufaniem Klientów i docenieni przez Pracowników, którzy wybierają naszą organizację jako swoje miejsce do dalszej samorealizacji i nieograniczonego rozwoju. Jesteśmy wdzięczni i zobowiązani.

Marka Welmax narodziła się w 2003 roku w Poznaniu. Spółka Welmax + Sp. z o. o. Sp.K. stawia na rozwój pracowników, na relację z Klientem i innowacyjność.

Zespół firmy Welmax codziennie zapewnia rzetelną edukację i wyjątkowe rozwiązania podnoszące poziom zdrowia i komfort życia setek tysięcy rodzin w Polsce i na świecie. Wartości leżące u podstaw firmy to rzetelność, lojalność i odpowiedzialność. Welmax regularnie wspiera akcje krwiodawstwa, działalność WOŚP, a także Fundację „Małe Szczęścia” i wiele innych organizacji pozarządowych i inicjatyw społecznych. Wspiera finansowo również imprezy sportowe i zawodników w konkurencjach kajakowych, alpinistycznych, żużlowych czy rozgrywki piłki nożnej „Lecha Poznań”.

Zarząd firmy docenia młode talenty, dlatego nieustannie rozwija potencjał zatrudnionych osób, a także zaprasza do współpracy tych, których cechuje entuzjazm, wytrwałość, kreatywność, ale i skromność. Welmax to miejsce, które pozwala spełniać marzenia nie tylko Klientom, ale również pracownikom.

Więcej informacji znajdziesz na: www.welmax.pl

Wielki sukces Welmaxu

Rok 2015 jest wyjątkowo pomyślny dla spółki Welmax + Sp. z o. o. Sp.K.. Po raz pierwszy została uhonorowana nagrodą Laur Klienta Odkrycie Roku 2015. Nagroda ta przyznawana jest produktom czy usługom szczególnie innowacyjnym, charakteryzującym się wysoką jakością oraz zdobywającym serca klientów. Ale nie tylko. Honoruje także marki, które objęła ciekawa, skuteczna kampania reklamowa, przeszły lifting marketingowy czy relaunch. Laur Konsumenta Odkrycie Roku wskazuje szczególnie innowacyjne marki, cechujące się dużą dynamiką wzrostu a taką niewątpliwie jest marka Welmax. Sukces marki w konkursie jest w pełni zasłużony i chciałoby się życzyć firmie tylko takich osiągnięć. – mówi dyrektor konkursu, Magdalena Ryś.

 

Może Ci się również spodoba